Wspólnota Mieszkaniowa

Roździeńskiego 98

baner obrazkowy
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Widok na CNT
Widok na CNT
Widok w kierunku centrum
Widok w kierunku centrum
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Zima 2016
Zima 2016
slideshow html

„Witamy na oficjalnej stronie Wspólnoty Mieszkaniowej przy al. Roździeńskiego 98 w Katowicach. Strona ta powstała w celu bieżącego informowania mieszkańców o sprawach Wspólnoty. Strona ma również za zadanie ułatwienie kontaktu mieszkańcom z Radą Wspólnoty oraz Administratorem i Zarządcą Wspólnoty. Zakładka „DLA WŁAŚCICIELI” ma ograniczony dostęp z powodu poruszanych istotnych spraw dla funkcjonowania wspólnoty jak i przestrzeganiu Ustawy o ochronie danych osobowych.

Mieszkańcy aby mieć dostęp do chronionych informacji muszą skontaktować się z Administratorem strony. Należy przyjść do Biura Wspólnoty w czasie dyżuru Administratora Nieruchomości, gdzie będą Państwo otrzymać do wypełnienia formularz, na podstawie którego nadane będą: nazwa użytkownika i hasło, które należy wpisać w formularzu logowania. Informujemy, że Wspólnota ma prawo przyznać ograniczony dostęp do treści strony.”


PRZEGLĄD I ANALIZA SPALINSzanowni Państwo,

 

Mimo sytuacji związanej z obostrzeniami z jakimi musimy się mierzyć w dobie pandemii zobowiązani jesteśmy do przeprowadzenia wymaganych prawem przeglądów budynku.

W związku z tym w dniach 9, 10, 12 listopada prosimy o udostepnienie mieszkań pracownikom firmy Zakład Kominiarski Rafał Lizurek. Prace rozpoczną się od 24 piętra.

Podczas jednej wizyty zostanie wykonany przegląd kominiarski, oraz w celu poprawy bezpieczeństwa analiza spalin w piecykach gazowych wraz z montażem nowych czujników tlenku węgla.

 

Pracownicy firmy są zobowiązani do przestrzegania rygorów sanitarnych. Jako Rada Wspólnoty zwracamy się również do Państwa, aby w trakcie wizyty zachować odstęp i założyć ochronę na nos i usta.

 

Dbajmy o siebie nawzajem.

 

 

WYKŁADNIA PRAWA
DYŻUR ADMINISTRATORA

  Poniedziałek:
15:30-16:30

 

  Środa:
10:30-11:30

 

  GZN - Biuro Zarządcy:
08:00-16:00

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

Al. Roździeńskiego 98| 40-203 | Katowice

 

 

Telefon:

661-991-955

 

 

E-mail:
gzn@op.pl

Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 136673 gościem.