Wspólnota Mieszkaniowa

Roździeńskiego 98

baner obrazkowy
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Widok na CNT
Widok na CNT
Widok w kierunku centrum
Widok w kierunku centrum
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Zima 2016
Zima 2016
slideshow html

„Witamy na oficjalnej stronie Wspólnoty Mieszkaniowej przy al. Roździeńskiego 98 w Katowicach. Strona ta powstała w celu bieżącego informowania mieszkańców o sprawach Wspólnoty. Strona ma również za zadanie ułatwienie kontaktu mieszkańcom z Radą Wspólnoty oraz Administratorem i Zarządcą Wspólnoty. Zakładka „DLA WŁAŚCICIELI” ma ograniczony dostęp z powodu poruszanych istotnych spraw dla funkcjonowania wspólnoty jak i przestrzeganiu Ustawy o ochronie danych osobowych.

Mieszkańcy aby mieć dostęp do chronionych informacji muszą skontaktować się z Administratorem strony. Należy przyjść do Biura Wspólnoty w czasie dyżuru Administratora Nieruchomości, gdzie będą Państwo otrzymać do wypełnienia formularz, na podstawie którego nadane będą: nazwa użytkownika i hasło, które należy wpisać w formularzu logowania. Informujemy, że Wspólnota ma prawo przyznać ograniczony dostęp do treści strony.”


WYMIANA KANALIZACJI - PION 2 oraz KOMUNIKATPrzypominamy, iż obowiązkiem każdego właściciela jest udostępnienie lokalu na potrzeby wymiany instalacji kanalizacyjnej. Ze względu na pojawiające się incydenty blokowania wykonania prac w terminie, informujemy, że każdy taki przypadek będzie skutkował obciążeniem lokatora kosztami dodatkowych czynności oraz opóźnień związanych z niewykonaniem inwestycji. W ostateczności sprawa zostanie skierowana na drogę sądową.

 

Szanowni Państwo instalacja jest w fatalnym stanie (poniżej zdjęcia zdemontowanej instalacji). Stanowimy Wspólnotę więc zachęcamy do spojrzenia nie tylko ze swojego punktu widzenia, ale również innych lokatorów. Zatory, zalania, rozszczelnienia, które są coraz częstsze generują dodatkowe koszty, które każdy z nas ponosi jako mieszkaniec.

 

Prosimy o racjonalne postępowanie i zachęcamy do lektury, która „buntownikom” powinna dać wiele do myślenia.

 

Stan prawny – prawa i obowiązki lokatora

 

Jednocześnie informujemy, że prace remontowe w pionie 2 rozpoczną się od dnia 01.02.2021

 

Rura - pion              

Rura - pion                                                                      Kolanko - odpływ z kuchni                                                     Trójnik 

 

Proszę przyjrzeć się jaka jest średnica przepływu.

 
DYŻUR ADMINISTRATORA

  Poniedziałek:
15:30-16:30

 

  Środa:
10:30-11:30

 

  GZN - Biuro Zarządcy:
08:00-16:00

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

Al. Roździeńskiego 98| 40-203 | Katowice

 

 

Telefon:

661-991-955

 

 

E-mail:
gzn@op.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 104182 gościem.