Wspólnota Mieszkaniowa

Roździeńskiego 98

baner obrazkowy
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Widok na CNT
Widok na CNT
Widok w kierunku centrum
Widok w kierunku centrum
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Zima 2016
Zima 2016
slideshow html

„Witamy na oficjalnej stronie Wspólnoty Mieszkaniowej przy al. Roździeńskiego 98 w Katowicach. Strona ta powstała w celu bieżącego informowania mieszkańców o sprawach Wspólnoty. Strona ma również za zadanie ułatwienie kontaktu mieszkańcom z Radą Wspólnoty oraz Administratorem i Zarządcą Wspólnoty. Zakładka „DLA WŁAŚCICIELI” ma ograniczony dostęp z powodu poruszanych istotnych spraw dla funkcjonowania wspólnoty jak i przestrzeganiu Ustawy o ochronie danych osobowych.

Mieszkańcy aby mieć dostęp do chronionych informacji muszą skontaktować się z Administratorem strony. Należy przyjść do Biura Wspólnoty w czasie dyżuru Administratora Nieruchomości, gdzie będą Państwo otrzymać do wypełnienia formularz, na podstawie którego nadane będą: nazwa użytkownika i hasło, które należy wpisać w formularzu logowania. Informujemy, że Wspólnota ma prawo przyznać ograniczony dostęp do treści strony.”


Awaryjny poniedziałekInformujemy, że w wyniku awarii instalacji wodociągowej w niektórych lokalach nie ma dostępu do wody. Dzięki interwencji straży pożarnej udało się wypompować wodę z piwnicy. Jutro tj. 06/07/2021 firma przystąpi do usunięcia nieszczelności.

W razie konieczności do dyspozycji pozostawiamy toaletę na parterze, w niej jest dostęp do bieżącej wody.

 

Niestety awaria będzie wiązała się z kosztami dla Wspólnoty za pobraną wodę (awaria za wodomierzem) oraz materiał i prace naprawcze, o szczegółach poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.

 

Niezależnie od awarii wodociągowej dziś uszkodzeniu uległ zestaw monitoringu wizyjnego. Poinformowaliśmy o awarii i czekamy na szczegóły jej usunięcia.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Rada Wspólnoty
DYŻUR ADMINISTRATORA

  Poniedziałek:
15:30-16:30

 

  Środa:
10:30-11:30

 

  GZN - Biuro Zarządcy:
08:00-16:00

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

Al. Roździeńskiego 98| 40-203 | Katowice

 

 

Telefon:

661-991-955

 

 

E-mail:
gzn@op.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 104159 gościem.