Wspólnota Mieszkaniowa

Roździeńskiego 98

baner obrazkowy
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Widok na CNT
Widok na CNT
Widok w kierunku centrum
Widok w kierunku centrum
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Zima 2016
Zima 2016
slideshow html

„Witamy na oficjalnej stronie Wspólnoty Mieszkaniowej przy al. Roździeńskiego 98 w Katowicach. Strona ta powstała w celu bieżącego informowania mieszkańców o sprawach Wspólnoty. Strona ma również za zadanie ułatwienie kontaktu mieszkańcom z Radą Wspólnoty oraz Administratorem i Zarządcą Wspólnoty. Zakładka „DLA WŁAŚCICIELI” ma ograniczony dostęp z powodu poruszanych istotnych spraw dla funkcjonowania wspólnoty jak i przestrzeganiu Ustawy o ochronie danych osobowych.

Mieszkańcy aby mieć dostęp do chronionych informacji muszą skontaktować się z Administratorem strony. Należy przyjść do Biura Wspólnoty w czasie dyżuru Administratora Nieruchomości, gdzie będą Państwo otrzymać do wypełnienia formularz, na podstawie którego nadane będą: nazwa użytkownika i hasło, które należy wpisać w formularzu logowania. Informujemy, że Wspólnota ma prawo przyznać ograniczony dostęp do treści strony.”


Wózek towarowy do użytku właścicieliDrodzy właściciele z inicjatywy jednej z mieszkanek bloku Rada Wspólnoty wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców zakupiła w pierwszej połowie czerwca wózek transportowy CONDOR (rys. 1) o nośności max do 300kg. Powyższy przedmiot jest dostępny dla wszystkich właścicieli w kolejności zgłaszania potrzeby jego użycia. Wózek ma zastosowane przy przewożeniu ciężkich przedmiotów z/do parkingu ( lub  pojazdu) do mieszkania właściciela. Aby mieć dostęp do w/w wózka należy na wstępie przeczytać regulamin korzystania dostępny w dziale O SPÓLNOCIE/Akty prawne i zgłosić się do pracownika portierni który osobiście wydaje i odbiera wózek transportowy za pisemnym pokwitowaniem w dokumentacji.

 

Rys. 1. Wózek towarowy CONDOR

Rada Wspólnoty Mieszkaniowej
DYŻUR ADMINISTRATORA

  Poniedziałek:
15:30-16:30

 

  Środa:
10:30-11:30

 

  GZN - Biuro Zarządcy:
08:00-16:00

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

Al. Roździeńskiego 98| 40-203 | Katowice

 

 

Telefon:

661-991-955

 

 

E-mail:
gzn@op.pl

Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 143081 gościem.