Wspólnota Mieszkaniowa

Roździeńskiego 98

baner obrazkowy
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Widok na CNT
Widok na CNT
Widok w kierunku centrum
Widok w kierunku centrum
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Zima 2016
Zima 2016
slideshow html

„Witamy na oficjalnej stronie Wspólnoty Mieszkaniowej przy al. Roździeńskiego 98 w Katowicach. Strona ta powstała w celu bieżącego informowania mieszkańców o sprawach Wspólnoty. Strona ma również za zadanie ułatwienie kontaktu mieszkańcom z Radą Wspólnoty oraz Administratorem i Zarządcą Wspólnoty. Zakładka „DLA WŁAŚCICIELI” ma ograniczony dostęp z powodu poruszanych istotnych spraw dla funkcjonowania wspólnoty jak i przestrzeganiu Ustawy o ochronie danych osobowych.

Mieszkańcy aby mieć dostęp do chronionych informacji muszą skontaktować się z Administratorem strony. Należy przyjść do Biura Wspólnoty w czasie dyżuru Administratora Nieruchomości, gdzie będą Państwo otrzymać do wypełnienia formularz, na podstawie którego nadane będą: nazwa użytkownika i hasło, które należy wpisać w formularzu logowania. Informujemy, że Wspólnota ma prawo przyznać ograniczony dostęp do treści strony.”


Uruchomienie strony internetowej naszej wspólnotySieć internetowa odgrywa w dzisiejszych czasach dużą rolę w wielu dziedzinach codziennego życia, jedna z tych dziedzin jest informacja. Nasza Wspólnota Mieszkaniowa postanowiła wpisać się w ten trend tworząc powyższy serwis internetowy. Mamy nadzieję  że ta strona internetowa pozwoli na szybki i swobodny przepływ informacji pomiędzy mieszkańcami a zarządcą  i konserwatorem oraz Radą Wspólnoty, ułatwi zgłaszanie usterek  i codziennych problemów jakie spotykają mieszkańców. 

Prosimy mieszkańców bloku o udostepienie posiadanych zdjęć osiedla i bloku nie zależnie od formy ( papierowej czy cyfrowej). Zdjęcia zostaną umieszczone wraz z opisem w galerii. Zwlaszcza cenne są fotografie z początku istnienia osiedla lub nawet z jego budowy.

 

 

Czekam również na Państwa opinie w sprawie co jeszcze powinno znaleźć się w serwisie Wspólnoty. Ze swojej strony będziemy rozwijać serwis i udostępnić w nim podstawowe akty prawne i informacje o ważnych decyzjach dotyczących funkcjonowania naszego budynku.

 

Rada Wspólnoty Mieszkaniowej Roźdsieńskiego 98.
DYŻUR ADMINISTRATORA

  Poniedziałek:
15:30-16:30

 

  Środa:
10:30-11:30

 

  GZN - Biuro Zarządcy:
08:00-16:00

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

Al. Roździeńskiego 98| 40-203 | Katowice

 

 

Telefon:

661-991-955

 

 

E-mail:
gzn@op.pl

Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 143097 gościem.