Wspólnota Mieszkaniowa

Roździeńskiego 98

baner obrazkowy
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Widok na CNT
Widok na CNT
Widok w kierunku centrum
Widok w kierunku centrum
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Zima 2016
Zima 2016
slideshow html

„Witamy na oficjalnej stronie Wspólnoty Mieszkaniowej przy al. Roździeńskiego 98 w Katowicach. Strona ta powstała w celu bieżącego informowania mieszkańców o sprawach Wspólnoty. Strona ma również za zadanie ułatwienie kontaktu mieszkańcom z Radą Wspólnoty oraz Administratorem i Zarządcą Wspólnoty. Zakładka „DLA WŁAŚCICIELI” ma ograniczony dostęp z powodu poruszanych istotnych spraw dla funkcjonowania wspólnoty jak i przestrzeganiu Ustawy o ochronie danych osobowych.

Mieszkańcy aby mieć dostęp do chronionych informacji muszą skontaktować się z Administratorem strony. Należy przyjść do Biura Wspólnoty w czasie dyżuru Administratora Nieruchomości, gdzie będą Państwo otrzymać do wypełnienia formularz, na podstawie którego nadane będą: nazwa użytkownika i hasło, które należy wpisać w formularzu logowania. Informujemy, że Wspólnota ma prawo przyznać ograniczony dostęp do treści strony.”


ProblemySzanowni Mieszkańcy aktualnie w budynku prowadzone są prace remontowe w zakresie remontu pomieszczeń zsypowych oraz pomieszczenia w części parteru, które będzie nam służyło jako rowerownia. Pomimo wcześniejszych informacji i prośby zachowania szczególnej uwagi, podczas prac remontowych doszło do kilku nieprzyjemnych sytuacji:

Na piętrze 3 mieszkaniec, mimo zabezpieczenia przez firmę prowadzącą prace remontowe, uszkodził świeżo położone płytki. Skutkiem było zrywanie nowej posadzki i wykonanie pracy od nowa. Na piętrze 7 zdewastowano nowo zamontowaną klamkę.

Obie sytuacje wiążą się z dodatkowymi kosztami, które niestety będziemy ponosili wszyscy.

 

Kolejną nieprzyjemną sprawą jest donos mieszkańca wspólnoty do nadzoru budowlanego w Katowicach w sprawie rzekomo niedziałającej wentylacji w jego lokalu. Wizyta przedstawiciela nadzoru budowlanego nie wykazała żadnych uchybień po stronie wspólnoty mieszkaniowej.
DYŻUR ADMINISTRATORA

  Poniedziałek:
15:30-16:30

 

  Środa:
10:30-11:30

 

  GZN - Biuro Zarządcy:
08:00-16:00

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

Al. Roździeńskiego 98| 40-203 | Katowice

 

 

Telefon:

661-991-955

 

 

E-mail:
gzn@op.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 131779 gościem.