Wspólnota Mieszkaniowa

Roździeńskiego 98

baner obrazkowy
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Widok na CNT
Widok na CNT
Widok w kierunku centrum
Widok w kierunku centrum
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Zima 2016
Zima 2016
slideshow html

„Witamy na oficjalnej stronie Wspólnoty Mieszkaniowej przy al. Roździeńskiego 98 w Katowicach. Strona ta powstała w celu bieżącego informowania mieszkańców o sprawach Wspólnoty. Strona ma również za zadanie ułatwienie kontaktu mieszkańcom z Radą Wspólnoty oraz Administratorem i Zarządcą Wspólnoty. Zakładka „DLA WŁAŚCICIELI” ma ograniczony dostęp z powodu poruszanych istotnych spraw dla funkcjonowania wspólnoty jak i przestrzeganiu Ustawy o ochronie danych osobowych.

Mieszkańcy aby mieć dostęp do chronionych informacji muszą skontaktować się z Administratorem strony. Należy przyjść do Biura Wspólnoty w czasie dyżuru Administratora Nieruchomości, gdzie będą Państwo otrzymać do wypełnienia formularz, na podstawie którego nadane będą: nazwa użytkownika i hasło, które należy wpisać w formularzu logowania. Informujemy, że Wspólnota ma prawo przyznać ograniczony dostęp do treści strony.”


InformacjaGZN Sp. z o.o. oraz Rada Wspólnoty mając na uwadze wykonane oraz planowane  prace remontowe informuje, że aktualnie zakończone zostały roboty dotyczące zsypów oraz wykonanie remontu pomieszczenia w części parterowej, które zagospodarowane zostanie jako nowa rowerownia.

 

Dziękujemy Państwu za czujność i informację związane z uruchamianiem oświetlenia w zsypie podczas przechodzenia korytarzem. Zamontowane lampy wyposażone są w bardzo czułe urządzenia, które na skutek nieszczelności w drzwiach potrafią wyłapać ruch na korytarzach. W chwili obecnej trwa regulacja czujników ruchu, dodatkowo w najbliższych dniach  założone zostaną uszczelki w drzwiach.

 

Pragniemy również Państwa poinformować, że od 03.06.2019 r. rozpoczniemy remont nawierzchni kostki brukowej, przed wejściem od strony frontowej do budynku. W trakcie prowadzonych robót wejście do budynku możliwe będzie jedynie od strony garażowej. Dodatkowo informujemy, że w czerwcu przeprowadzona zostanie wymiana wodomierzy we wszystkich lokalach, o szczegółach zostaną Państwo powiadomieni.

 

Zarządca oraz Rada Wspólnoty
DYŻUR ADMINISTRATORA

  Poniedziałek:
15:30-16:30

 

  Środa:
10:30-11:30

 

  GZN - Biuro Zarządcy:
08:00-16:00

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

Al. Roździeńskiego 98| 40-203 | Katowice

 

 

Telefon:

661-991-955

 

 

E-mail:
gzn@op.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 104118 gościem.