Wspólnota Mieszkaniowa

Roździeńskiego 98

baner obrazkowy
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Widok na CNT
Widok na CNT
Widok w kierunku centrum
Widok w kierunku centrum
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Zima 2016
Zima 2016
slideshow html

„Witamy na oficjalnej stronie Wspólnoty Mieszkaniowej przy al. Roździeńskiego 98 w Katowicach. Strona ta powstała w celu bieżącego informowania mieszkańców o sprawach Wspólnoty. Strona ma również za zadanie ułatwienie kontaktu mieszkańcom z Radą Wspólnoty oraz Administratorem i Zarządcą Wspólnoty. Zakładka „DLA WŁAŚCICIELI” ma ograniczony dostęp z powodu poruszanych istotnych spraw dla funkcjonowania wspólnoty jak i przestrzeganiu Ustawy o ochronie danych osobowych.

Mieszkańcy aby mieć dostęp do chronionych informacji muszą skontaktować się z Administratorem strony. Należy przyjść do Biura Wspólnoty w czasie dyżuru Administratora Nieruchomości, gdzie będą Państwo otrzymać do wypełnienia formularz, na podstawie którego nadane będą: nazwa użytkownika i hasło, które należy wpisać w formularzu logowania. Informujemy, że Wspólnota ma prawo przyznać ograniczony dostęp do treści strony.”


Do wiadomości mieszkańcówZarządca oraz Rada Wspólnoty informuje wszystkich, że właściciel lokalu użytkowego usytuowanego w części parterowej budynku (sklep mięsny) od dnia 13.06.2019 r. w formie uchwały poprosi właścicieli o zagłosowanie nad wyrażeniem swojego zdania w kwestii uruchomienia nowego punktu usługowego pod patronatem firmy Żabka. Jak wynika z dostarczonego nam podania - wniosku opisywany sklep będzie prowadził między innymi sprzedaż alkoholu, jego godziny otwarcia znacznie odbiegać będą od dotychczasowej działalności aktualnych sklepów. Biorąc pod uwagę poprzednie lata, w których w naszej wspólnocie prowadzona była podobna działalność gospodarcza, większość właścicieli nie popierała handlu alkoholem jak również godzin otwarcia. Sięgając pamięciom - awantury oraz brak utrzymania porządku na terenie naszej wspólnoty kończyły się licznymi interwencjami służb porządkowych, których wynik nie do końca zadawalał nas samych. Wobec czego prosimy o rozsądną decyzję przy podejmowaniu przedmiotowych uchwał.

                          

                                                                                             

                                                               Zarządca oraz Rada Wspólnoty
DYŻUR ADMINISTRATORA

  Poniedziałek:
15:30-16:30

 

  Środa:
10:30-11:30

 

  GZN - Biuro Zarządcy:
08:00-16:00

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

Al. Roździeńskiego 98| 40-203 | Katowice

 

 

Telefon:

661-991-955

 

 

E-mail:
gzn@op.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 104185 gościem.