Wspólnota Mieszkaniowa

Roździeńskiego 98

baner obrazkowy
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Widok na CNT
Widok na CNT
Widok w kierunku centrum
Widok w kierunku centrum
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Zima 2016
Zima 2016
slideshow html

„Witamy na oficjalnej stronie Wspólnoty Mieszkaniowej przy al. Roździeńskiego 98 w Katowicach. Strona ta powstała w celu bieżącego informowania mieszkańców o sprawach Wspólnoty. Strona ma również za zadanie ułatwienie kontaktu mieszkańcom z Radą Wspólnoty oraz Administratorem i Zarządcą Wspólnoty. Zakładka „DLA WŁAŚCICIELI” ma ograniczony dostęp z powodu poruszanych istotnych spraw dla funkcjonowania wspólnoty jak i przestrzeganiu Ustawy o ochronie danych osobowych.

Mieszkańcy aby mieć dostęp do chronionych informacji muszą skontaktować się z Administratorem strony. Należy przyjść do Biura Wspólnoty w czasie dyżuru Administratora Nieruchomości, gdzie będą Państwo otrzymać do wypełnienia formularz, na podstawie którego nadane będą: nazwa użytkownika i hasło, które należy wpisać w formularzu logowania. Informujemy, że Wspólnota ma prawo przyznać ograniczony dostęp do treści strony.”


Przebudowa RoździeńskiegoDziękujemy za wyrażenie poparcia wobec sprzeciwu planowanej inwestycji. Informujemy, że podpisana przez Państwa petycja w dniu dzisiejszym (09.07.2019) trafi do Urzędu Miasta Katowice.

Jednocześnie zachęcamy do komentowania zamieszczonego projektu na stronie internetowej:

 

http://pks.katowice.eu/default.aspx?g=posts&t=8404#post31580

 

Po dokonaniu rejestracji należy wybrać inwestycję (ponownie otworzyć link) kliknąć pole „odpowiedz”  i dodać opinię na ww. temat.

Z pozyskanych informacji wynika, że opinie wyrażane za pośrednictwem platformy konsultacji on-line są znaczące podczas podejmowania decyzji przez Urząd Miasta.

Prosimy nie zwlekać, czas konsultacji mija 10.09.2019.
DYŻUR ADMINISTRATORA

  Poniedziałek:
15:30-16:30

 

  Środa:
10:30-11:30

 

  GZN - Biuro Zarządcy:
08:00-16:00

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

Al. Roździeńskiego 98| 40-203 | Katowice

 

 

Telefon:

661-991-955

 

 

E-mail:
gzn@op.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 104160 gościem.