Wspólnota Mieszkaniowa

Roździeńskiego 98

baner obrazkowy
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Widok na CNT
Widok na CNT
Widok w kierunku centrum
Widok w kierunku centrum
baner obrazkowy
baner obrazkowy
Zima 2016
Zima 2016
slideshow html

„Witamy na oficjalnej stronie Wspólnoty Mieszkaniowej przy al. Roździeńskiego 98 w Katowicach. Strona ta powstała w celu bieżącego informowania mieszkańców o sprawach Wspólnoty. Strona ma również za zadanie ułatwienie kontaktu mieszkańcom z Radą Wspólnoty oraz Administratorem i Zarządcą Wspólnoty. Zakładka „DLA WŁAŚCICIELI” ma ograniczony dostęp z powodu poruszanych istotnych spraw dla funkcjonowania wspólnoty jak i przestrzeganiu Ustawy o ochronie danych osobowych.

Mieszkańcy aby mieć dostęp do chronionych informacji muszą skontaktować się z Administratorem strony. Należy przyjść do Biura Wspólnoty w czasie dyżuru Administratora Nieruchomości, gdzie będą Państwo otrzymać do wypełnienia formularz, na podstawie którego nadane będą: nazwa użytkownika i hasło, które należy wpisać w formularzu logowania. Informujemy, że Wspólnota ma prawo przyznać ograniczony dostęp do treści strony.”


SKUTKI SOBOTNIEJ ULEWYSzanowni Mieszkańcy,

 

Rada Wspólnoty chce poinformować, że w wyniku sobotniej ulewy, która przeszła nad naszym miastem uszkodzeniu uległ pion odprowadzający wody opadowe z naszego dachu. W wyniku tak dużego spiętrzenia, a co za tym idzie ogromnego ciśnienia wody, doszło do rozszczelnienia rury odprowadzającej na wysokości 12 pietra. Ciśnie wody doprowadziło do uszkodzenia muru, zalania korytarza oraz awarii windy nr III.

Podjęliśmy działania w celu usunięcia awarii. Rura została uszczelniona, czekamy na utwardzenie masy oraz sprawdzenie szczelności połączenia. Po tych działaniach dokonamy odtworzenia ściany.

Rada Wspólnoty pragnie serdecznie podziękować mieszkańcom 12 piętra za szybką i sprawną akcję ratunkową. Dzięki Państwu zaangażowaniu nie doszło do większych strat.

 

Skutkami ulewy było również zalanie piwnicy oraz zanieczyszczenie szlamem terenu wokół naszego budynku. Wobec powyższego na dzień 31.07.2019 planujemy przeprowadzenie czyszczenia terenu. Prosimy zmotoryzowanych mieszkańców o zastosowanie się do oznaczenia i nie parkowanie w dniu dzisiejszym i jutrzejszym samochodu wokół terenu zielonego oraz wzdłuż koszy na odpady.

 

Prosimy o wyrozumiałość!

Rada Wspólnoty

s    

 
DYŻUR ADMINISTRATORA

  Poniedziałek:
15:30-16:30

 

  Środa:
10:30-11:30

 

  GZN - Biuro Zarządcy:
08:00-16:00

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

Al. Roździeńskiego 98| 40-203 | Katowice

 

 

Telefon:

661-991-955

 

 

E-mail:
gzn@op.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 104146 gościem.